Przejdź pod ten link!

Konferencja Polimer 2015

Polimer 2015

22 kwiecień 2015 KONFERENCJA

Innowacyjność w przetwórstwie tworzyw sztucznych – nauka we współpracy z przemysłem

Koło Naukowe Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych

Politechnika Warszawska
Wydział Inżynierii Produkcji
Warszawa ul. Narbutta 85
SALA 144


Terminy zgłoszeńZgłoszenie udziału do 19.04.2015 Formularz zgłoszenia

Strona główna

Witamy na stronie X Konferencji POLIMER 2015 - innowacyjność w przetwórstwie tworzyw sztucznych - nauka we współpracy z przemysłem.

Konferencja jest projektem w pełni realizowanym przez studentów, członków Koła Naukowego Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych POLIMER, działającego pod opieką prof. dr hab. inż. Krzysztofa Wilczyńskiego przy Zakładzie Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych.

Jest kolejnym etapem integracji środowisk producentów i przetwórców tworzyw sztucznych, przedsiębiorców, pracowników uczelni, ośrodków badawczo-rozwojowych, doktorantów i studentów. Integracja ta będzie realizowana przez dyskusję o aktualnych problemach tej dziedziny techniki, prezentacje najnowszych osiągnięć i zastosowań w życiu codziennym człowieka.

Podobnie jak w latach ubiegłych, w Konferencji będą uczestniczyli wybitni przedstawiciele świata nauki i przemysłu przetwórstwa tworzyw sztucznych. W latach ubiegłych byli to miedzy innymi prof. Tadamoto Sakai, który obecnie wykłada na uniwersytecie w Shizuoka w Japonii (the Shizuoka National University), prof. dr hab. Andrzej Gałęski , Prof. John Vlachopoulos, profesor na Wydziale Inżynierii Chemicznej Uniwersytetu McMaster w Ontario w Kanadzie.

W tym roku gościem specjalnym Konferencji będzie wybitny przedstawiciel nauki Profesor Andrzej Błędzki

Prof. Andrzej Błędzki od lat związany z badaniami z zakresu polimerów dotyczących przede wszystkim możliwości ich modyfikacji przetwórstwa i właściwości. Pracownik naukowy Uniwersytetu w Kassel oraz Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego. Był członkiem wielu gremiów uniwersyteckich oraz uczestnikiem dużych europejskich projektów badawczych. Prowadzi także współpracę z przemysłowymi koncernami m.in. BASF, BAYER, DaimlerChrysler, Stiebel Eltron. Jest autorem ponad 300 publikacji naukowych i twórcą 32 patentów. Na tegorocznej Konferencji Polimer przedstawi swój wykład nt. "Biokompozyty-wczoraj i dziś"

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Konferencji.

WSTĘP WOLNY

Zarejestruj się już dziś

Sponsorzy

Synventive Mlding Solutions

Politechnika Warszawska - Wydział Inżynierii Produkcji

WADIM - kompleksowe rozwiązania dla przemysłu tworzyw sztucznych

Politechnika Warszawska - Instytut Technik Wytwarzania

SSPW

Politechnika Warszawska

Partnerzy

WRS Wydziału Inżynierii Produkcji

 
Coding & Design & XHTML & CSS by 3w-Media